Yeni Gelin Bella Kim?

Yeni gelin de Bella nereli?

Türkiye’de yaşayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde dünyaya geldi. 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anneden ve çiftçi bir babadan dünyaya gelmiştir.

Yeni gelin Bella kiminle evli?

‘ Yeni Gelin ‘ dizisiyle ünlenen Jessica May, Türk sevgilisi Hüseyin Kara’dan Boğaz’da Portekizce evlilik teklifi aldı. Çift, yaz başında ailelerinin katılacağı düğünle Brezilya’da evlenecek. Show TV’de yayınlanan ‘ Yeni Gelin ‘ dizisinin Bella ‘sı Jessica May, aşkı da Türkiye’de buldu.

Jessica May ın sevgilisi kim?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğan Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana birçok farklı tiyatro oyununda rol almıştır.

Yeni gelin deki Bella’nın gerçek adı ne?

Yeni Gelin / Bella Öztürk/Jessica May “ Yeni gelin, sevdalı gelin, saf, masum, biçare gelin ” Türkiye Büyük Elçisi bir babayla, yüksek sosyete bir annenin İspanya’da dünyaya gelmiş biricik kızıdır. Bilgili ve görgülü olmasının yanı sıra aşırı sevecen, cana yakın ama bir o kadar da sakardır.

Bella kiminle evli?

İlk oyunculuk kariyerine Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırarak başlayan Jessica May, 2018’de fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlendi.

Yeni gelin deki bella kaç yaşında?

Peki, Yeni Gelin ‘in Bella ‘sı Jessica May kimdir? Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yeni Gelin Dilan Kim?

Jessica May Türkçe biliyor mu?

Eşim de kalmamda etkili oldu ama İstanbul beni çok etkilemişti. Buraya geldikten sonra dille ilgili sorunlar yaşadım, İngilizce biliyordum ama burada yaşadığım için Türkçe öğrenmek istedim. Zamanla duyarak, konuşmaya çalışarak öğrendim. Etrafımdaki insanlar çok sabırlıydı.

Jessica May Drociunas kiminle evli?

Yeni Gelin – Bahar Süer – Nazgül Bozok Kimdir? Karakter Açıklaması: Kendisi, Bella’dan hemen önceki ” yeni gelin ” olur. ‪Askerdeki Gökhan ‘ ın karısı, Kalender ve Ayşe’ nin gelinidir

Yeni gelin Kör Hasan Kimdir?

Murat Kocacık’ın Yeni Gelin dizisinde oynadığı Kör Hasan karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Yeni gelin dizisi Balım kimdir?

Balım ‘ ın gerçek adı Dila Aktaş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector