Soru: Istanbullu Gelin Hangi Gün Yayınlanıyor?

Istanbullu gelin hangi kanal veriyor?

İstanbullu Gelin, O3 Medya imzalı, ilk bölümü 3 Mart 2017 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı dram dizisidir. 31 Mayıs 2019 tarihinde final yaparak sona ermiştir. Dizinin tekrarları 2019 yılında TLC kanalında yayımlandı.

Istanbullu gelin hangi ülkelerde izleniyor?

İstanbullu Gelin 30 ülkede izleniyor Yayınlandığı ülkelerde çok sevilen dizi, geçtiğimiz günlerde El Salvador’a da satılmıştı. Ayrıca, Kazakistan, Bulgaristan, Makedonya, Irak, Honduras, Kosta Rika, Uruguay, Angola, Mozambik, Ukrayna, Kosova, Polonya, Romanya dizinin yayınlandığı diğer ülkeler.

Istanbullu Gelin devam edecek mi?

Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz gibi oyuncuların olduğu dizi yurtdışında da büyük beğeni topluyor. NE ZAMAN FİNAL YAPACAK: Her hafta büyük bir sabırsızlıkla beklenen dizi İstanbullu Gelin 31 Mayıs 2019’da yayınlanacak final bölümü le ekranlara veda edecek.

Beyrutlu gelin hangi kanalda?

O3 Medya’nın yapımcılığındaki dizinin yeni bölümleri artık Perşembe-Pazar arası MBC’de yayınlanacak.

Istanbullu gelin neden final yapıyor?

İstanbullu Gelin 31 Mayıs 2019’da yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı dizinin yeni etkili konuların bulunamamasından dolayı final yapacağı iddia ediliyor. İpek ve Fikret’in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir.

Istanbullu Gelin kaç sezon?

3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector