Okuyucular soruyor: Yeni Gelin Kimdir Kimin Nesidir?

Yeni gelin deki Bella’nın adı ne?

Peki, Yeni Gelin ‘ in Bella ‘sı Jessica May kimdir? Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi.

Yeni Gelin dizisi Asude kimdir?

Yeni Gelin Dizisi Asude karakterine hayat veren oyuncu Arzu Yanardağ’dır.

Yeni Gelin dizisi nazgül kim?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğan Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana birçok farklı tiyatro oyununda rol almıştır.

Yeni gelin Möhteber sevgilisi kim?

Yeni Gelin dizisinde ‘ Möhteber ‘ karakterini canlandıran Sema Keçik 53, sevgilisi Halil İbrahim Kurum 28 yaşında.

Yeni gelin de Bella Kimdir?

Türkiye’de yaşayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde dünyaya geldi. 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anneden ve çiftçi bir babadan dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk kariyerine Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırarak başladı.

Yeni gelin Gökhan’ın karısı kim?

Yeni Gelin – Bahar Süer – Nazgül Bozok Kimdir? Karakter Açıklaması: Kendisi, Bella’dan hemen önceki ” yeni gelin ” olur. ‪Askerdeki Gökhan ‘ ın karısı, Kalender ve Ayşe’ nin gelinidir

You might be interested:  Soru: Gelin Çiçeği Nasıl Yapılır?

Halil Ibrahim Ceyhan kiminle sevgili?

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu Emanet dizisinde evli bir çifti canlandırıyor.

Halil İbrahim Kurum Sema Keçik ayrıldı mı?

Yeni Gelin dizisinde birlikte rol alan Sema Keçik ile Halil İbrahim Kurum ‘un aşkı kısa sürdü. Dizide abla-kardeşi canlandıran ikili dizinin final yapmasıyla birlikte aşklarını bitirdi.

Halil İbrahim Kurum kimdir nerelidir?

Halil İbrahim Kurum 15.11.1990 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan genç oyuncu Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *