Okuyucular soruyor: Yeni Gelin Dilan Kim?

Yeni gelinde oynayan Dilan Kimdir?

Şilan Makal’ın Yeni Gelin dizisinde oynadığı Dilan Duran karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Yeni gelin deki Dilan’ın gerçek adı ne?

Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal bunun üzerine Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi almıştır. Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Dilan karakterini canlandırmaktadır.

Yeni gelin Dilan evli mi?

Şilan Makal, ‘ Yeni Gelin ‘ dizisinde canlandırdığı ‘ Dilan ‘ karakteriyle adından söz ettirmişti. 28 yaşındaki oyuncu, uzun süre aşk yaşadığı kendisinden üç yaş büyük futbolcu ile Mayıs 2020’de koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle aile arasında sade bir düğünle hayatını birleştirmişti.

Yeni gelin Dilan aslen nereli?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğan Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Şilan Makal nasıl ünlü oldu?

‘Yeni Gelin’ dizisiyle şöhreti yakalayan Şilan Makal, anne oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray forması giydikten sonra bu sene Başakşehir’e transfer olan futbolcu Şener Özbayraklı’yla evlenen oyuncu, çocuğunu kucağına aldı. İlk kez anne olma sevinci yaşayan Makal, evine gelen çiçekleri Instagram’da paylaştı.

Şilan Makal Türk mü?

Adını katıldığı moda yarışmasıyla duyuran Şilan Makal, 1993 yılında dünyaya geldi. Aslen Artvin-Borçkalı. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı.

Şilan Makal hangi dizide oynuyor?

Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterini canlandıran Şilan Makal ilginç bir açıklama yaptı.

You might be interested:  Sık sorulan: Gelin Mevlüdü Nasıl Olur?

Silan Makal kurt mu?

Şilan Makal, 1993 İstanbul doğumlu olup Beykent Üniversitesi son sınıf öğrencisi. Şİlan Makal ‘ın isminin manası dağ gülü, yaban gülü anlamına gelir ve Kürtçe bir kelimedir.

Hilal Akın kaç yaşında?

25 yaşında (8 Mart 1996)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector