Okuyucular soruyor: Küçük Gelin Nerede Çekiliyor?

Küçük gelin Zehra nerede çekildi?

Küçük Gelin, Şanlıurfa’da ağabeyinin canını kurtarmak için berdel yapılan 13 yaşındaki Zehra ‘nın dramını konu ediniyor. Dizi, İstanbul Sancaktepe’de 2 bin metrekarelik bir alana kurulan Kirman Konağı, Kapalıçarşı ve Melek öğretmen ev platosunda çekiliyor.

Küçük Gelin Nazmiye dizisi nerede çekiliyor?

Küçük Gelin Nazmiye filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği oldu. Küçük Gelin Nazmiye filminin çekimleri Manisa’da gerçekleştirildi.

Küçük Gelin Filmi ne zaman çekildi?

Küçük Gelin Nazmiye (2008) filmi – Sinemalar.com.

Küçük gelin dizisi neden bitti?

Şahan, “2014 yılında başlayıp yaklaşık yedi yıl süren davamız lehimize sonuçlanarak bitti. Alınan kararın sanata verilen değer ve fikir işçiliğinin görünürlüğü açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

Küçük gelinin gerçek adı ne?

2013 yılında yayınlanan Küçük Gelin dizisi ile tanınan Çağla Şimşek, inanılmaz değişimi ile sosyal medyayı sallıyor. Ekran karşısında büyüyen çocuk oyunculardan biri olan Şimşek 3 yaşından beridir.

Küçük Gelin Zehra kaç yaşında?

Daha sonra Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde rol alan Şimşek, 2011 yılında ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide Lavin karakterini oynamış ve 2013 yılında ‘ Küçük Gelin ‘ dizisinde Zehra rolüyle adını geniş kitlelere duyurmuştur. 19 yaşında olan Çağla Şimşek, 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur.

Küçük Gelin Nazmiye deki Nazmiye kimdir?

Nazmiye karakterine hayat veren Tuğçe Uyanusta o zamanlar 12 yaşındaydı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Istanbullu Gelin Yazari Kim?

Küçük Gelin rolünü kim oynuyor?

Gökhan Şahin’in Küçük Gelin dizisinde oynadığı Ali karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Küçük Gelin’deki kız hangi dizide oynuyor?

Özellikle Küçük Gelin dizisinde Başrol Zehra karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Bu dizi Türkiye’de uzun süre en fazla izlenen diziler arasında listelerin en başında yer almıştır. Günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde rol alan Çağla Şimşek dizide Reyhan karakterini canlandırmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector