Okuyucular soruyor: Küçük Gelin Ne Zaman Oynayacak?

Küçük Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Küçük Gelin 82. bölümünde Zehra’ya bir baba ve abi şevkatiyle yaşayan Azad, Ali tarafından öldürüldü. Zehra ve Melek Öğretmen Azad’ın ölümüyle perişan olurken, Behiye ve Devran adeta zafer kutlaması yaptı. Küçük Gelin 82. bölümünde en az Zehra Öğretmen kadar perişan olan bir diğer isim de Melek’ti.

Küçük Gelin hangi kanalda yayınlanıyor?

Küçük gelinlerin dramı, Samanyolu TV’de ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “ Küçük Gelin ”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Küçük gelinin gerçek adı ne?

2013 yılında yayınlanan Küçük Gelin dizisi ile tanınan Çağla Şimşek, inanılmaz değişimi ile sosyal medyayı sallıyor. Ekran karşısında büyüyen çocuk oyunculardan biri olan Şimşek 3 yaşından beridir.

Küçük Gelin Dizisi Ali kimdir?

Gökhan Şahin, 14 Şubat 1994 tarihinde; İstanbul’da doğmuştur. Lise de eğitimini yarıda bırakmış ve tiyatro okumayı tercih etmiştir. Gösteri Sanatları Merkezi’nde ve Sadri Alışık Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi almıştır.

Küçük Gelin Nazmiye kim?

Nazmiye karakterine hayat veren Tuğçe Uyanusta o zamanlar 12 yaşındaydı.

Küçük Gelin dizisi nerede çekiliyor?

Küçük Gelin, Şanlıurfa’da ağabeyinin canını kurtarmak için berdel yapılan 13 yaşındaki Zehra’nın dramını konu ediniyor. Dizi, İstanbul Sancaktepe’de 2 bin metrekarelik bir alana kurulan Kirman Konağı, Kapalıçarşı ve Melek öğretmen ev platosunda çekiliyor.

Küçük Gelin kaç yaşında?

2002 doğumlu olan Çağla Şimşek, 2021 yılı itibarıyla 19 yaşındadır ve bekardır. Çağla Şimşek 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @caglasimsek1 kullanıcı adıyla yer almaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gelin Evini Kim Kazandi?

Yeni gelin Asiye kim?

Kocasını da, oğlu Hazar’ı da kimselerle paylaşamaz o. Karadeniz’in koca dalgalarıyla besler hem inadını hem de kıskançlığını. Bella’yla Hazar’ın divane aşkına dellenip de ortalığı birbirine katacak, Bella’ya değil konağı, koca Çukurova’yı dar edecektir.

Yeni gelin ne zaman bitti?

Cumartesi 20.00 – Final Bölüm Son Yaz Cuma saat 20.00’de FOX’ta başlıyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector