Okuyucular soruyor: Gelin Evini Kim Kazandi?

Gelin evi kaç bölüm sürdü?

Joker yapım tarafından hazırlanan ve 31 Mayıs’ta yayınlanan 754. Bölümüyle Show Tv ekranlarına veda eden Gelin Evi programının önümüzdeki yayın döneminde hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor.

Gelin Evi saat kaçta başlayacak?

Gelin Evi yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00’te Show TV’de – Show TV. MGD’den Ciner Medya Grubuna ödül yağmuru! Üç Kuruş yakında her Pazartesi Show TV’de!

Gelin evi sunucusu kim?

Gelin Evi YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/8xNMsu Gelin Evi ‘nin 733. Bölümünde, 3 yıllık evli, 32 yaşında, sunucu Özlem Gelin ‘in evine konuk olundu. Özlem Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıktığı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı!

Gelin evi nedir?

Yeni evli bir çiftin evinin “ gelin evi ” olarak adlandırılması da, evi kadına ait bir alan olarak imlemektedir. Böylece, program başlığı kadını domestik alan olan evle ve erkek-egemen kültürle ilişkilendirir.

Gelin Evi 2020 ne zaman başlıyor?

” GELİN EVİ ” 29 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİ SEZONUYLA SHOW TV’DE! Tam 31 hafta, 155 yeni bölüm, 155 yeni gelin yarışmacı.

Gelin evi All Star kim birinci oldu?

GELİN EVİ PUAN DURUMU Gelin Evi haftanın birincisi Burcu Hanım oldu. Burcu Hanım 5 tam altını yarışmacı arkadaşlarıyla bölüşmek istediğini söyledi ve her bir geline birer altınını verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector