Hızlı Cevap: Kucuk Gelin Ne Zaman Basliyor?

Küçük Gelin ne zaman hangi kanalda?

Samanyolu Tv ve Küre Tv’de yayınlanan Küçük Gelin dizisi 1. Bölüm izle. Küçük gelinlerin dramı, Samanyolu TV’de ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “ Küçük Gelin ”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Küçük Gelin ne zaman bitti?

Küçük Gelin ( 2013 )

Küçük gelin dizisi neden bitti?

Şahan, “2014 yılında başlayıp yaklaşık yedi yıl süren davamız lehimize sonuçlanarak bitti. Alınan kararın sanata verilen değer ve fikir işçiliğinin görünürlüğü açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

Küçük gelinin gerçek adı ne?

2013 yılında yayınlanan Küçük Gelin dizisi ile tanınan Çağla Şimşek, inanılmaz değişimi ile sosyal medyayı sallıyor. Ekran karşısında büyüyen çocuk oyunculardan biri olan Şimşek 3 yaşından beridir.

Küçük Gelin Zehra kaç yaşında?

Daha sonra Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde rol alan Şimşek, 2011 yılında ‘Hayat Devam Ediyor’ adlı dizide Lavin karakterini oynamış ve 2013 yılında ‘ Küçük Gelin ‘ dizisinde Zehra rolüyle adını geniş kitlelere duyurmuştur. 19 yaşında olan Çağla Şimşek, 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur.

Küçük Gelin dizisi nerede çekiliyor?

Küçük Gelin, Şanlıurfa’da ağabeyinin canını kurtarmak için berdel yapılan 13 yaşındaki Zehra’nın dramını konu ediniyor. Dizi, İstanbul Sancaktepe’de 2 bin metrekarelik bir alana kurulan Kirman Konağı, Kapalıçarşı ve Melek öğretmen ev platosunda çekiliyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Istanbullu Gelin Psikolog Kim?

Küçük Gelin nerede?

Samanyolu TV’de yayınlanacak ‘ Küçük Gelin ‘ dizisinin çekimleri Malatya’nın Arapgir ilçesinde yapılacak.

Küçük gelin Baran kimdir?

Ufuk Şen, 28 Nisan 1980 tarihide Bursa’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Yugoslavya göçmeni olan Ufuk Şen anne tarafından ise aslen Artvin’lidir. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Küçük Gelin Nazmiye ne zaman çekildi?

Küçük Gelin Nazmiye (2008) filmi – Sinemalar.com.

Küçük gelin Melek kim?

Rating rekortmeni dizinin yeni yayın döneminde Melek Öğretmen rolünü Bengü Öztürk oynayacak. Başarılı oyuncu Yalancı Bahar, Mükemmel Çift, Canım Ailem ve Sessiz Fırtına gibi dizilerde sergilediği başarılı performansıyla ve rol aldığı reklam filmleriyle tanınıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector