Okuyucular soruyor: Ds Damat Fabrikası Nerede?

DS Damat hangi şirket?

D’S Damat, Damat ve Tween markalarının sahibi ve Orka Tekstil’in kurucusu Süleyman Orakçıoğlu’dur. Süleyman Orakçıoğlu (Elazığ), Damat, Tween ve D’S Damat Markalarını barındıran Orka Tekstil’i kuran Türk iş adamı.

DS Damat kaç şubesi var?

Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 128 noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor.

DS Damat marka mi?

Damat -Tween ve ADV markaları ile bilinen Orka Grup, D’S Damat adlı yeni bir marka yarattı. Erkek giyimindeki temel ihtiyaçları, uygun fiyata satmayı hedefleyen markanın ilkbahar-yaz koleksiyonu 700 parçadan oluşuyor.

Orka Holding ne üretir?

Orka Holding, 1986 yılında Damat markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratmış, modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş, 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına

Süleyman Orakçıoğlu nereli?

Elazığ doğumlu Süleyman Nazif Orakçıoğlu, 2 erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1986 yılında kardeşi Halidun Orakçıoğlu ile birlikte ORKA Tekstil Sanayi ve Turizm Ticaret A.Ş.’yi kurdu.

Orka Group kimin?

Damat, Tween, ADV gibi uluslararası hazır giyim markalarının yaratıcısı Orka Group, başarıları ile moda dünyasında söz sahibi. Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ile moda dünyasını ve markalarının başarılarını konuştukBerrak COŞKUNOrka Groupun etkisi de yankısı da büyük moda perakendesinde.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Damat Kaynanasına Nasıl Davranmalı?

DS Damat hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişiniz MNG Kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

Damat Tween hangi ülkenin?

Damat Tween Hakkında Bilgi Tüm dünya tarafından tanınmış, yaşam tarzını yansıtan markalar olan Damat ve Tween, ülkemiz olan Türkiye’de tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Istanbulda damatlık nereden alınır?

İstanbul ‘da Damatlık Nereden Alınır?

  • Altınyıldız. İstanbul ‘da damatlık satın alabileceğiniz yerler arasında bulunan Altınyıldız; smokin, takım elbise ve aksesuarlar gibi birçok seçeneği damat adaylarına sunuyor.
  • Beymen.
  • Network.
  • Ramsey.
  • Muzaffer Çaha.
  • Ferruh Karakaşlı
  • Şinasi Günaydın.

Orka Holding Genel müdür?

Tolga PARMAKSIZ – General Manager – Orka Holding – Damat / Tween / D’S | LinkedIn.

Kübra Orakçıoğlu kimdir?

Kübra Orakçıoğlu Kİmdİr? İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü 2010 yılında tamamlayan Kübra ORAKÇIOĞLU KAZAN, 2011 yılında SUNY New Paltz’dan iyi bir derece ile mezun oldu. Yeni Dünya İş kadınları Platformu’nda da kadınların iş hayatında aktif olmalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector