Bebek Damat Yeleği Nasıl Örülür?

2 yaş Efe yeleği kaç ilmek başlanır?

3 İlmekle Başlayıp Yapılan Şiş örgü 1- 2 Yaş Efe Yeleği Tarifi- Ata Yeleği 2 renk olarak yapılıyor. 3 Parça şeklinde Burgulu model ile kuruluyor. 1 Yaş Papyonlu Efe Yeleği de burada.

5 yaş Efe yelek kaç ilmek?

Efe yeleği 2 yumaktan çıktı 5 yaş için yaptım 3, 5 nolu şişle3 ilmekle başlanıp yanlardan artış yapılır yaşa göre yapılır.Çocuğun bedenine göre yapılır.Artış ön bedenin yarısı kadar artış yapılır.arkada önden 10 ilmek yapılır.Yakada kollarda ve arka kollarda görülen çukur görünüm üç tersten sonra Selanik gibi bir ilmek

4 yaş Ata yeleği kaç ilmek başlanır?

4 yaş – Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi. Örgüye yeni başlayanların kolaylıkla örebileceği güzel bir model Malzemeler: Siyah lif ipi Gri lif ipi 4 numara şiş Yapılışı: Lif ipimizi 2 kat gri, 2 kat siyah olarak öreceğiz. Yeleğimizin önleri için 3 ilmek başlayalım.

1 yaş Ata yeleği kaç ilmek başlanır?

1 ) 30 ilmekle başlanır. İlk sıra düz olarak örülür. 2) İlmekler 3’e ayrılır.

2 yaş bebek süveteri kaç ilmek başlanır?

1) 50 ilmek ile başlanır. 2 ) 9 sıra boyunca 2 ters, 2 düz şeklinde lastik örgü örülür. 4) 46. sırada kol kesimi işlemi her iki taraftan da 3- 2 -1 şeklinde yapılır.(3- 2 -1 kesme işlemi önden önce 3 ilmek kesilir. Sonra kesme işlemi uygulanmadan 1 sıra örülür.Tekrar ön tarafa geçildiğinde 2 ilmek kesilir.

You might be interested:  Soru: Nişanda Damat Ne Giyer?

Efe yeleğinin arkası kaç ilmek?

Yeleğimizin arkası için gri ipimizle 66 ilmek başlayıp haraşo olarak örelim. Arkada koltuk kesmeyeceğiz. 66 ilmekle omuz kısmına kadar haraşo olarak örelim. […]

3 yaş bebek yeleği kaç ilmek Başlanir?

3 -4 YAŞ ÖRGÜ YAKADAN ÖRÜLEN ÇOCUK YELEĞİ | Nazarca.com Videolu Anlatımlı 3 -4 yaş Çocuk Yeleği Yapımı için 4,5 numara misinalı şiş ile 70 ilmekten Yeleğe başlanıyor.

Bebek yeleği için kaç ilmek?

malzemeler: 1 yumak beyaz nako saten, 1 yumak mavi yarnArt polo, 3,5 numara şiş, 3 beyaz düğme. arka: 60 ilmek başladım.

5 yaş erkek yelek kaç ilmek başlanır?

Malzemeler: Gri bebe yünü 3. 5 numara şiş Düğme Keçe hazır süs Yapılışı: Geniş ön için 36 ilmek başlanır. Örgünün ön yüzünde haraşo olarak örelim.

6 yaş yelek kaç ilmek?

Deniz Dalgası Örneğinde Ajurlu Çocuk Yelek Yapımı. 5. 6 yaş – Örgü resimli anlatımlı örgü sitesi. Yapımı kolay ve çok şık görünen bir model. Malzemeler: Pembe nako elit baby 3.5 numara şiş Düğme Yapılışı: Ön için 54 ilmek başlayıp 6 diş haraşo örelim. Örneğe örgünün ön yüzünde yapalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector